Navštivte kategorii  SLEVA NAVÍC a  k vybraným produktům kromě akčních slev dostanete bonusovou slevu  až  3000 Kč

Vánoční dárky přes internet s VIP garancí vrácení do 31. 1. 2024

 


Vážení zákazníci, 

abychom Vám maximálně zpříjemnili předvánoční pořizování dárečků a ukázali Vám, že vánoční dárky přes internet nemusí znamenat problém, připravili jsme pro Vás unikátní vánoční garanci, v rámci které máte nyní možnost vrácení zboží zakoupeného přes náš eshop do 31. 1. 2024, a to v případech, kdy Vám zboží velikostně nebo jinak nevyhovuje.

Už tak nemusíte řešit například co s dárkem, u kterého jste netrefili velikost, barvu apod. Nevyhovující vánoční dárek bez řečí příjmeme zpět.


Jak vrátit dárek, když jste se náhodou netrefili? 

Zboží, které chcete v rámci této exkluzivní lhůty vyměnit / vrátit, prosím, zašlete zpět na adresu servisního oddělení (SEVEN SPORT s.r.o. Dělnická 957, Vítkov 74901, okr. Opava) společně s průvodním dopisem a kopií faktury. Můžete je vyměnit, nebo vrátit na libovolné české prodejně a zároveň vydejním místě Insportline.


- nevhodně vybraný vánoční dárek můžete vyměnit / vrátit do 31. 1. 2024

- akce se vztahuje na nákupy uskutečněné od 1.11. 2023

- akce se vztahuje na všechny nákupy na www.newsport.cz

- akce platí pouze pro koncového maloobchodního zákazníka

- akce se vztahuje na nepoužívané zboží (vrácené zboží musí zabaleno - například v původním transportním obalu či kartonu, dále v originálním obalu či krabičce, nesmí nést známky    užití a také musí být kompletní a nepoškozené)

- akce se nevztahuje na vyživové doplňky a podobné produkty s datem spotřeby


 

Přejeme příjemný nákup

tým newsport.cz